(VIDEO) VEČE IZNENAĐENJA NA KOPA AMERIKA: Ovakve rezultate niko nije mogao ni da zamisli

21.06.2021

07:04

Nijedan favorit nije ostvario pobedu.

Reprezentativci Kolumbije posle poraza

Prethodne noći su na Kopa Amerika odigrane dve utakmice u okviru grupe B.

Prvo su se sastali Venecuela i Ekvador, a meč je završen bez pobednika, rezultatom 2:2.

Ekvadorci su vodili u dva navrata, zahvaljujući golovima Ajtora Presijada i Gonzala Plate, ali su autsajderi uspeli oba puta da izjednače. Prvo je Edson Kastiljo poravnao na 1:1, a bod Venecueli je doneo Ronald Ernandez pogotkom u prvom minutu sudijske nadoknade meča.

U kasnijem terminu je Kolumbija poražena od Perua sa 2:1.

Peruanci su poveli preko Serhija Pene koji je postigao jedini gol u prvom poluvremenu, potom je početkom drugog dela Migel Borha sa kreča doneo izjednačenje favorizovanoj Kolumbiji. Međutim, u 64. minutu je Jeri Mina postigao autogol kojim je Peru došao do važne pobede.