(VIDEO) SAMBA NA MARAKANI: Srbija ubedljivo poražena od Brazila

08.06.2021

18:55

Mlada reprezentacija Srbije nije uspela da ostvari pozitivan rezultat u utakmici sa olimpijskom selekcijom Brazila.

Detalj sa utakmice Srbija - Brazil

Reprezentacija Brazila do 23 godine je na beogradskoj "Marakani" trijumfovala protiv dve godine mlađih "orlića" rezultatom 3:0.

Gostujuća reprezentacija je tokom svih 90 minuta bila bolji rival i mora se priznati da je zasluženo slavila na našem najvećem stadionu.

Brazil je poveo u 34. minutu kada je fenomenalan gol postigao Giljerme Arana. Levi bek Brazila je uhvatio volej posle centaršuta sa desne strane i zatresao je mrežu Miloša Gordića.

"Orlići" su gajili nadu da bi mogli do pozitivnog rezultata do poslednjih četvrt sata utakmice, pošto je tada Pedro sa dva brza gola rešio pitanje pobednika. Centarfor Flamenga je najpre u 75. minutu duplirao prednost gostiju, a samo dva minuta kasnije je postavio konačan rezultat.

Srbija U21 - Brazil U23 0:3 (0:1)