LESTER POKORIO OLD TRAFORD: Junajted prepustio titulu Sitiju!

11.05.2021

19:02

Mančester junajted je na "Old trafordu" izgubio meč 35. kola od Lestera rezultatom 2:1 i tako definitivno izgubio trku za titulu, pa je Mančester siti sada i definitivno šampion Premijer lige.

Junajted - Lester

Već u 10. minutu Luk Tomas doveo Lester u vođstvo. Ali, samo četiri minuta kasnije je Mejson Grinvud izjednačio i vratio egal.

Nije Junajted bio opasan kao što se to možda očekivalo, delom i zbog toga što je Ole Gunar Solskjer izveo kombinovan tim na teren.

Kasper Šmajhel nije imao puno posla, a gosti su bili motivisaniji da dođu do drugog gola.

I u tome su uspeli u 66. minutu golom turskog štopera Sojunčua.

I tako su došli do prve pobede na "Old trafordu" još od 1998. godine.