VELIKI POVRATAK, NAVIJAČI U TRANSU: Miljenik Delija je UDARNA VEST!

11.05.2021

08:24

O ovome bruji fudbalska planeta.

Aleksandar Pešić sa bivšim saigračima iz Crvene zvezde

Duel dva Makabija u Izraelu, Tel Aviva i Haife, završen je bez pobednika (2:2), jedan pogodak je postigao i bivši napadač Crvene zvezde Aleksandar Pešić, ali je udarna vest povratak navijača na tribine prelepog stadiona "Blumfild".

Naime, derbiju je prisustvovalo blizu 30 hiljada gledalaca, a sve je proteklo u spektakularnoj atmosferi, što je scenario koji priželjkujemo i u Srbiji.

Poveo je veoma rano domaćin, pogotkom već u šestom minutu susreta. Prednost je poduplao srpski internacionalac Aleksandar Pešić. Makabi Haifa je ipak uspela da se vrati golovima u 36. i 39. minutu susreta.