(VIDEO) IZVESNO JE: PSŽ GUBI TITULU prvaka Francuske

07.05.2021

21:07

Dva i po kola pre kraja francuske Lige 1, ekipu Pari Sen Žermena može da spasi samo čudo kako bi odbranila titulu.

Anhel Di Marija

Lil je u 36. kolu u gostima savladao Lans rezultatom 3:0 i tako došao na sva koraka od četvrte titule u istoriji kluba.

Gosti su poveli već u četvrtom minutu kada je Burak Jilmaz pogodio sa bele tačke.

Lans je ostao sa igračem manje u 35. minutu pošto je Klemon Mišelin dobio drugi žuti karton.

Jilmaz je novim golom duplirao prednost Lila pet minuta pre odlaska na odmor.

Konačan rezultat je postavio Džonatan Dejvid na isteku jednog sata igre.

U ovom trenutku, Lil ima 79 bodova i ostale su mu dve utakmice do kraja sezone, dok PSŽ ima 75, ali iz jednog meča manje u odnosu na glavnog rivala u borbi za titulu.