(VIDEO) PAVKOV SE "ZAPALIO": Zvezda SILNA u Inđiji!

25.04.2021

15:46

Fudbaleri Crvene zvezde rano su poveli na gostovanju Inđiji golom Veljka Nikolića, a onda je Pavkov sa dva gola sa dva minuta potvrdio crveno-belu dominaciju.

Inđija - Crvena zvezda

Šampion Srbije je bukvalno iz drugog šuta u meču došao do gola.

Nakon promašaja Falka, Veljko Nikolić je zatresao mrežu sa pristojne udaljenosti, Jovičić je bio nemoćan.

U 20. minutu je sudija svirao penal za goste, pošto je Škorić igrao rukom. Milan Pavkov je realizovao jedanaesterac, bio je to jak i precizan udarac u desni ugao.

A onda je samo dva minuta kasnije zatresao mrežu još jednom. Iskoristio je asistenciju Milana Rodića sa boka i rutisnki loptu sproveo u malu mrežu za ogromnih 0:3.

Do poluvremena je mrežu Inđije uspeo da zatrese i Falko u 45. minutu, pa je Crvena zvezda sa ogromnih 0:4 otišla na veliki odmor.