VAŽNA POBEDA ČELSIJA: Verner SRUŠIO Vest Hem!

24.04.2021

18:37

Fudbaleri Čelsija savladali su Vest Hem minimalnim rezultatom 1:0 u 33. kolu Premijer lige.

Vest Hem - Čelsi

Pobedu "plavcima" u gradskom derbiju doneo je Timo Verner u 43. minutu.

Verner je gol u 43. minutu postigao posle dobre tranzicije i dodavanja Čilvela sa boka.

Mogao je Čelsi do još nekog pogotka, a Verner je bio taj koji je propustio stopostotnu šansu u 55. minutu nakon odbitka.

Vest Hem je meč završio sa igračem manje, pošto je u finišu Balbuena dobio direktan crveni karton.

Izabranici Tomasa Tuhela su ostvarili važan trijumf u borbi za plasman u Ligu šampiona naredne sezone.

Čelsi sada ima tri boda više upravo od "čekićara", četiri od Liverpula, pet od Totenhema, a šest od Evertona.