FUDBALSKI SPEKTAKL U DOBANOVCIMA: Budućnost i Grafičari podelili bodove!

24.04.2021

17:42

Fudbaleri Budućnosti iz Dobanovaca i Grafičar remizirali su 1:1 u okviru 29. kola Prve lige Srbije.

RepublikaFoto: Budućnost Dobanovci
Fudbaleri Budućnosti iz Dobanovaca

U Dobanovcima smo imali priliku da gledamo čvrstu i takmičarsku utakmicu u kojoj su oba tima osvojila po važan bod u završnici sezone.

Grafičar je poveo sa 1:0 golom Vidića u 38. minutu. Dobanovčanima izjednačenje donosi kapiten Janjić na startu drugog poluvremena.

Budućnost je u nastavku meča bila daleko bolji rival, ali nije uspela da stigne do tri boda. U kaznenom prostoru Grafičara dogodile su se dve sporne situacije u kojima su igrači gostujućeg tima igrali rukom, ali je sudija ostao nem u obe situacije.

Na kraju 1:1 i po bod za oba tima.