SUPERLIGAŠKI LIVERPUL PONOVO KIKSNUO: Lids u finišu OTKINUO šampionu dva boda!

19.04.2021

20:56

Fudbaleri Liverpula su odigrali nerešeno 1:1 na gostovanju Lidsu u meču gde su primili gol u finišu meča.

Lids - Liverpul

Strelac prvog gola na meču bio je Sadio Mane u 31. minutu nakon asistencije Trenta Aleksander-Arnolda u akciji u kojoj je učestvovao i Diogo Žota.

Lids je bio veoma blizu izjednačenja bili su u 75. minutu kada je Patrik Bemford pogodio prečku.

Kako se meč bližio kraju domaćin je sve više pritiskao gol šampiona, a nagrada je stigla u 87. minutu kada je Dijego Ljorente savladao Alisona za konačnih 1:1.

Bivši defanzivac Real Sosijedada je sjajno skočio u petercu "crvenih" nakon kornera donevši veliku radost izabranicima Marsela Bijelse.