(VIDEO) LUDNICA U KALČU: Juventus IZGUBIO, Miha PONIZIO rivala! U Rimu PRŠTALO na sve strane - OSAM golova, tri PENALA, dva AUTOGOLA, a radio i VAR

18.04.2021

15:10

Fenomenalne tri utakmice igrale su se u Seriji A u nedelju od 15 časova.

Fudbaleri Lacija

Pobede su ostvarili Atalanta, Bolonja i Lacio.

Atalanta je minimalnim rezultatom savladala Juventus.

Strelac jedinog pogotka bio je Ruslan Malinovski u 87. minutu.

Bolonja Siniše Mihajlovića je na svom terenu bila bolja od Specije rezultatom 4:1.

Rikardo Orsolini i Musa Berou su u 12. i 18. minutu doneli Bolonji dva gola prednosti, a u 34. je Ardijan Ismajli smanjio na 2:1.

Na startu drugog dela je Matijas Svanberg sa dva gola stavio tačku na meč.

Prava goleada viđena je na "Olimpiku" gde je Lacio sa 5:3 savladao Benevento.

Fabio Depaoli je u desetom minutu utakmice autogolom doneo prednost nebesko plavima, a deset minuta kasnije je Ćiro Imobile na asistenciju Sergeja Milinković-Savića duplirao prednost. Igrao se 38. minut kada je Hoakin Korea povisio na 3:0.

U poslednjem minutu prvog poluvremena je Marko Sau smanjio na 3:1.

Novi autogol je viđen u 48. minutu kada je Lorenco Montipo zatresao mrežu gostiju, a sedam minuta kasnije je moglo da bude 5:1 da je Imobile realizovao jedanaesterac.

Treći penal na utakmici su imali gosti, a njega je u gol pretvorio Benito Nikolas Viola u 63. minutu, a tri minuta kasnije je VAR poništio novi gol Beneventa, tačnije Đanluke Lapadule, zbog faula.

Kamil Glik je u 85. minutu vratio nadu gostima, pošto je dao gol za 4:3.

Ipak, konačan rezultat je u sudijskoj nadoknadi postavio Imobile.