TOMORI KAO MITROVIĆ: Rebićeva BOMBETINA i AUTOGOL za DŽINOVSKI korak Milana ka Ligi šampiona!

18.04.2021

12:43

U toku je 31. runda šampionata na "čizmi".

Ante Rebić na meču Milan-Đenova

Fudbaleri Milana savladali su Đenovu sa 2:1 (1:1) na "San Siru" u okviru 31. kola Serije A, čime su napravili veliki korak ka plasmanu u Ligu šampiona.

Rosoneri su poveli već u 13. minutu golom Rebića koji je razornim udarcem zatresao mrežu gostiju.

Izjednačenje Đenovljanima doneo je bivši as Milana Matija Destro u 37. minutu, a sedmostruki prvak Evrope je slavio autogolom Skamake u 68. minutu utakmice.

Do kraja meča, četa trenera Stefana Piolija grčevito je branila svoj gol, a junak je bio defanzivac Čelsija na pozajmici Tomori koji je, poput našeg Stefana Mitrovića u remiju sa Portugalom (2:2), izbacio loptu sa gol-linije, čime je sva tri boda ostavio u gradu mode.

Milanezi su i dalje drugi na tabeli italijanskog prvenstva sa 66 bodova, dok je Đenova u sredini tabele sa 32.