INTER HLADI ŠAMPANJAC: Očajni Juventus KIKSNUO u derbiju Torina, Pirlu se DRMA klupa!

03.04.2021

18:15

Fudbaleri Torina i Juventusa odigrali su nerešeno 2:2 u okviru 29. kola Serije A.

Spasao Juventus... Kristijano Ronaldo

Juventus je ovim remijem došao do četvrtog mesta na tabeli i trenutno ima devet bodova manje i utakmicu više od vodećeg Intera.

Izabranici Andree Pirla, iako su imali prednost na početku, na kraju su oni bili ti koji su jedva izbegli poraz.

Takav tok meča režirao je igrač domaćih Antonio Sanabrija, koji je svojoj ekipi doneo preokret.

Crno-belima je pre toga, u 13. minutu, vođstvo omogućio Federiko Kjeza, nakon dodavanja Alvara Morate.

Domaći su do poravnanja došli u 27. nakon odbitka i snalažljivosti Sanabrije, da bi Juventus potpuni šok doživeo odmah na startu drugog dela, kada je malopre spomenuti Sanabrija iskoristio očajno dodavanje Kuluševskog, ali i lošu intervenciju Vojčeha Ščensnog.

Sirigu je ubrzo nakon toga odbranio Ronaldu udarac glavom. To mu, ipak, nije pošlo za rukom u 81. minutu.

Portugalac je postigao gol, koji je sudija Fabri poništio zbog ofsajda. Međutim, u pomoć je uskočio VAR, koji je priznao pogodak Ronaldu.