ZA RUBRIKU VEROVALI ILI NE: Japan postigao 14 golova, Takuma Asano strelac!

30.03.2021

12:54

Neverovatan meč je viđen u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo u Kataru, fudbaleri Japana su rezultatom 14:0 pobedili Mongoliju, a strelac je bio i Takuma Asano.

Takuma Asano

Asano se upisao u strelce u 91. minutu utakmice, kada je pogodio za vođstvo Japana od 12:0, a posle njega su se u strelce upisali Osako i Inagaki u 92. i 93. minutu utakmice.

Minamoto je načeo Mongole u 13. minutu, a već do poluvremena je bilo 5:0 za Japan, da bi u drugom poluvremenu postigli još 9 golova za ukupnih 14:0 i sigurno prvo mesto u grupi F.

Japan ima 15 bodova i gol razliku 27:0, dok je drugoplasirana selekcija Tadžikistana sa 10 bodova, Kirgistan ima 7, Mjanmar 6, a Mongolija 3.