Austrijanci na "SRPSKI POGON", Italijani rutinski sa Bugarima - Šveđani srušili LAŽNU DRŽAVU!

28.03.2021

20:51

Švedska je u Prištini slavila protiv selekcije Fudbalskog saveza Kosova sa 3:0, dok su Italijani savladali Bugarsku sa 2:0. Austrijanci na "srpski pogon" su savladali Farska Ostva sa 3:1.

RepublikaFoto: Tanjug
Švedska - Kosovo

"Vikinzi" su imali dva gola prednosti posle prvih 45 minuta zahvaljujući golovima Augustinsona u 12. i Isaka u 35. minutu, a konačan rezultat postavio je Larson u 70. sa penala.

Italijani su bili sigurni u Sofiji gde su savladali Bugarsku sa 2:0.

"Azuri" su poveli u 43. minutu golom Belotija sa penala, a trijumf ekipe Roberta Manćinija overio je Manuel Lokateli u 83. minutu susreta.

U Beču Austrija je bila bolja od Farskih Ostrva sa 3:1, strelci za domaću ekipu bili su i fudbaleri srpskog porekla.

Posle vođstva gostiju golom Natestada u 19. minutu, Austrija je izjednačila preko Aleksandra Dragovića u 30. minutu. Usledio je zatim preokret golovima Baumgartnera u 37. i Saše Kalajdžića u 44. minutu susreta.

Poljaci su na svom terenu ostvarili pobedu nad Andorom rezultatom 3:0, a meč je odlučio, naravno, Robert Levandovski koji je postigao prva dva gola za pobedničku ekipu.

Duel Rumunije i Nemačke je bio u centru pažnje kada je u pitanju Grupa J, a ''Panceri'' su uspeli da opravdaju ulogu favorita. Trijumfovali su rezultatom 1:0,a gol odluke postigao je Serž Gnabri u 17. minutu meča.