SRBIN REŠIO DERBI: Dva gola Živkovića, Piksi na potezu!

21.03.2021

20:56

U velikom derbiju PAOK je savladao AEK 3:1, a srpski reprezentativac Andrija Živković je bio glavni akter meča.

Andrija Živković doneo pobedu PAOK-u

Već posle tri minuta je dao prvi gol na meču i tako doneo prednost crno-belima.

U samom finišu prvog poluvremena AEK je izjednačio, a onda je gol Sviderskog u prvom minutu drugog poluvremena doneo prednost PAOK-u.

U samom finišu opet je zablistao Živković koji je u 89. minutu postavio konačan rezultat 3:1 svojim sedmim golom u grčkoj ligi ove sezone.

Olimpijakos je siguran na vrhu i osvojiće titulu, a posle kiksa Panatinaikosa i pobede nad AEK-om PAOK je izbio na treće mesto koje vodi u Evropu naredne godine.

Andrija Živković se nalazi na spisku selektora Dragana Stojkovića Piksija za mečeve sa Irskom, Portugalom i Azerbejdžanom, a ova partija ga sigurno preporučuje za mesto u timu.