JUVENTUS NA KOLENIMA: Ronaldo se ispromašivao, titula je MILJAMA DALEKO - Sergej asistent u pobedi Lacija!

21.03.2021

16:01

Fudbaleri Juventusa doživeli su neočekivan poraz od ekipe Beneventa na svom terenu 0:1 u 28. kolu Serije A.

Kristijano Ronaldo

Već u četvrtom minutu Kristijano Ronaldo je propustio prvu šansu na utakmici. Pokazao je sudija na belu tačku u 36, minutu, ali je preinačio odluku, pa domaći ponovo ostali bez vođstva.

Na poluvremenu nije bilo golova, iako su u finišu šanse propustili Bonući i opet Ronaldo.

Izabranici Andree Pirla su doživeli pravi šok u 70. minutu kada je Adolfo Gaih kaznio očajan pas Artura i pogodio za 0:1.

Juventus je morao da krene na sve ili ništa, veliku priliku propustio je Ronaldo u 80. minutu kada je makazicama šutirao pored stative.

Ovim porazom, Juventus se praktično oprostio od titule, pošto Inter sada ima čak 10 bodova više, dok je Benevento sa ova tri boda verovatno obezbedio opstanak.

U preostala dva susreta, Lacio je u gostima pobedio Udineze rezultatom 1:0, a identičnim rezultatom slavila je i Sampdorija nad Torinom.

Jedini pogodak u Udinama pao je u 37. minutu  kada je  Sergej Milinković Savić asistirao Marušiću.