BUDUĆNOST UPISALA MINIMALAC PROTIV TRAJALA: Dobanovčani nastavili DOMINACIJU u prolećnom delu sezone Prve lige Srbije!

16:30 >> 18:05

Dobanovčani nadigrali Kruševljane za nova tri boda.

RepublikaFoto: fkbuducnost
Slavlje igrača Budućnosti

Fudbaleri Budućnosti iz Dobanovaca pobedili su danas na svom terenu ekipu Trajala iz Kruševca rezultatom 1:0 u 22 kolu Prve lige Srbije. Strelac prelepog odlučujućeg gola bio je Rajevac u 14 minutu utakmice.

Tim Budućnosti ostvario je četvrtu veliku pobedu u drugom delu sezone. Ekipa trenera Dragana Ivanovića u subotu je još jednom pokazala ozbiljnost u prolećnoj sezoni. Posle poraza protiv Kolubare, Budućnost pokazuje stabilnost i čvrstinu koja ih krasi u nastavku sezone. Pravovremene izmene i maksimalna energija očuvala je prednost stečenu u prvom poluvremenu, a kapiten Janjić je dirigovao ekipom kao najboljim orkestrom.

Dobanovčani su sada šesti na tabeli prvoligaškog karavana sa 34 boda, dok je Trajal 12. sa 26.