(VIDEO) TANTALOVE MUKE: Lacio JEDVA pobedio najgori tim lige, GOLČINA Sergeja!

12.03.2021

15:59

Fudbaleri Lacija teškom mukom su savladali poslednjeplasirani Krotone sa 3:2 u okviru 27. kola Serije A.

Sergej proslavlja vodeći gol Lacija

Lacio je ovim trijumfom ostao sedmi i ima 46 osvojenih bodova, dok je njegov rival zakucan na dnu sa svega 15 osvojenih bodova.

Domaćin je poveo golom Sergeja Milinkovića Savića u 14. minutu utakmice. Radu je sjajno centrirao, a srpski vezista je lepo otvorio stopalo i savladao golmana Krotonea.

Ipak, 15 minuta kasnije fenjeraš stiže do izjednačenja preko Simija. Postigao je prelep pogodak "špicem".

Novu prednost Laciju donosi Luis Alberto, koji je sa 20 metara precizno pogodio donji levi ugao u 39. minutu.

Simi svojim drugim pogotkom, ovog puta sa penala, ponovo poravnava rezultat u 50. minutu.

Lacio je konstantno napadao i bedem Krotonea probio je u 84. minutu, kada je Felipe Kaisedo doneo pobedu snažnim volej udarcem.

Srpski fudbaler Miloš Vulić svih 90 minuta proveo je na klupi za rezerve u ekipi Krotonea.