PENALIJADA U SERIJI A: Sasuolo i Napoli odigrali najluđi meč sezone, REPREZENTATIVAC SRBIJE TRAGIČAR!

03.03.2021

20:05

Nikola Maksimović odigrao je noćnu moru od utakmice protiv Sasuola u 25. kolu Serije A.

Sasuolo i Napoli pobedili su bodove posle lude utakmice na Mapei stadionu!

Meč koji se završio 3:3 obeležile su silne kontroverze.

Najpre je Insinjeu u 22. minutu diskutabilno poništen gol.

Potom je Filip Đuričić kažnjen zbog grube igre, da bi u 34. reprezentativac Srbije savladao spostvenog golmana za prednost domaćina.

Nikola Maksimović postigao je autogol protiv Sasuola

Četiri minuta kasnije, uzvratio je Zilinski za 1:1.

Tik pred poluvreme, Sasuolo je dobio penal, pa je Domeniko Berardi bio precizan sa bele tačke.

Di Lorenco je izjednačio u 72. minutu, da bi potom Insinje dobio penal u 90, koji je pretvorio u pogodak.

Nije se dugo čekalo na još jedan kazneni udarac, pa je u 95. Kaputo postavio konačnih 3:3.

Sudija je bez sumnje bio jedini "pobednik" na ovom meču, i to ne u dobrom smislu...