TOTENHEM UNIŠTIO BARNLI: Monstruozni Bejl, majstor Kejn i lucidni Son za maestralnu fudbalsku predstavu u Severnom Londonu!

28.02.2021

15:58

Fudbaleri Totenhema deklasirali su Barnli sa 4:0 u okviru 26. kola Premijer lige.

Totenhemova probuđena zver... Geret Bejl

Sparsi su odigrali jedan od najboljih mečeva u sezoni i vratili su se u borbu za Ligu šampiona.

Maestralnu partiju odigrao je fantastični Geret Bejl koji je meč završio sa dva gola i jednom asistencijom. Trio Son, Bejl i Kejn bio je maestralan i Barnli može da bude srećan što je primio "samo" četiri gola. Son je meč završio sa dve asistencije, a Kejn je postigao jedan gol.

Totenhem je poveo već u 2. minutu, Son je lepo centrirao, a Bejl je ubacio loptu u mrežu nemoćnog Nika Poupa.

U 15. minutu bilo je 2:0. Bejl je u svom stilu maestralno asistirao Kejnu, koji je iskosa sa 15-ak metara preciznim udarcem savladao Poupa. Nastavio je Murinjov tim sa napadima, i u 21. minutu posle centaršuta Regilona Moura rezantnim udarcem donosi 3:0 Sparsima. Sa tim rezultatom otišlo se i na poluvreme.

Ništa se nije menjalo ni u nastavku, strahoviti trio Totenhema igrao je prelep fudbal. Bejl je u 55. minutu posle savršene akcije i asistencije Sona majstorskim šutem savladao Nika Poupa i postavio, ispostaviće se, konačan rezultat.

Totenhem je imao još nekoliko šansi, ali su Son i Kejn bili neprecizni.

Sparsi su ovom pobedom skočili na osmo mesto, dok Barnli čeka grčevita borba za opstanak.