INTER NASTAVLJA DA GAZI: Milan i Juve u NOKDAUNU, Milenković i Vlahović pali u Udinama!

28.02.2021

16:01

Fudbaleri Intera su u Milanu savladali Đenovu sa 3:0, okviru 24. kola Serije A.

Fudbaleri Intera

"Neroazuri" su furiozno otvorili meč  golom Romelua Lukakua već u prvom minutu, da bi u nastavku meča postigli još dva.

Igrao se 69. minut kada je Mateo Darmijan lepu akciju svog tima krunisao golom, a Aleksis Sančes je u 80. postavio konačan rezultat.

Udineze je na domaćem terenu savladao Fiorentinu sa 1:0, čovek odluke bio je Ilija Nestorovski u 86. minutu susreta.

Reprezentativci Srbije Nikola Milenković i Dušan Vlahović odigrali su čitavu utakmicu za ekipu iz Firence.

Kaljari je bio bolji od Krotonea sa 2:0, golove za goste postigli su Leonardo Pavoleti u 56. i Žoao Pedro četiri minuta kasnije sa penala, a domaćinu nije pomoglo ni isključenje Likojanisa u 75. minutu.

Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde Miloš Vulić morao je da napusti teren u 20. minutu zbog povrede.