ŠAMPANJAC SE VEĆ HLADI NA "ETIHADU": "Čekićari" pali pred "Građanima"!

27.02.2021

14:51

Mančester siti bio je bolji od Vest Hema u 26. kolu Premijer lige.

Mančester siti - Vest Hem

Još jedno kolo u engleskoj eliti počelo je pobedom ekipe Pepa Gvardiole. Siti je slavio rezultatom 2:1.

Prvi gol na meču postigao je Ruben Dijaš u 30. minutu posle perfektnog pasa oporavljenog Kevina de Brujnea, koji je, zanimljivo, počeo da igra poziciju špica i polu-špica od kada se vratio u tim.

Kevin de Brujne asistirao je Dijašu za prvi gol na utakmici

Antonio je uzvratio za Mojesovu ekipu tik pred poluvreme, ali je tačku na meč stavio partner Dijašov partner iz odbrane, Džon Stouns, pogotkom u 68. minutu susreta na "Etihad" stadionu, gde se već uveliko hladi šampanjac i sprema proslava titule.

Vest Hem je i posle poraza ostao na 4. poziciji sa dva boda više i utakmicom više od Čelsija. Siti sada ima 62 poena i zauzima prvo mesto, sa prednošću od čak 13 bodova nad drugoplasiranim Mančester junajtedom.