(VIDEO) MUKE, PA EKSPLOZIJA: "Đavoli" SKINULI "svrake" na "Old Trafordu"!

21.02.2021

20:53

"Trojka" Mančester junajteda".

As Mančestera Džejms slavi gol Njukaslu

Fudbaleri Mančester junajteda trijumfovali su nad Njukaslom na "Old Trafordu" u 25. kolu Premijer lige rezultatom 3:1 (1:1).

"Crveni đavoli" su upisali tri boda zahvaljujući boljoj igri u drugom poluvremenu susreta kada su golove postizali Džejms u 57. i Bruno Fernandeš iz jedanaesterca u 75. minutu.

Na veliki odmor otišlo se sa 1:1, pošto je gol Rašforda anulirao Sent-Maksim nakon 36 minuta igre.

Junajted je tako zadržao drugo mesto na premijerligaškoj tabeli sa 49 bodova, dok "svrake" očekuje grčevita borba za opstanak do kraja prvenstva u elitnom rangu engleskog fudbala.