VELIKA POBEDA: Paunov Reding slavio na teškom gostovanju!

16.02.2021

22:03

Fudbaleri Redinga savladali su Bristol u gostima sa 2:0 u okviru 30. kola engleskog Čempionšipa.

Veljko Paunović

Ovo je prvi trijumf za ekipu Veljka Paunovića u februaru, a na tri boda čekali su od 29. januara kada su savladali Bornmut.

Žoao je postigao prvi gol na utakmici u 42. minutu, da bi Morison samo tri minuta kasnije povisio rezultat. Ispostaviće se da je postavio i konačnih 0:2.

Bila je ovo 15. pobeda Redinga ove sezone, koji je učvrstio petu poziciju koja vodi u plej-of Čempionšipa. Sa druge strane Bristol je doživeo šesti uzastopni poraz u svim takmičenjima i trenutno je tek na 13. mestu, iako je do pre samo par kola bio dosta blizu vrhu tabele Čempionšipa.