Jovanović sa dva komada SRUŠIO Rad, minimalac TSC-a protiv Zlatibora!

16.02.2021

18:08

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su ekipu Rada sa 2:0, dok je TSC savladao Zlatibor sa 1:0, u okviru 22. kola Superlige Srbije.

Rad - Čukarički

Oba gola na stadionu Rada postigao je Đorđe Jovanović, u 10. i 64. minutu. Čukarički je ostvario 12. pobedu i četvrti je na tabeli sa 42 boda. Rad je pretrpeo 14. poraz i zauzima 15. mesto sa 20 bodova.

Ranije danas TSC je kao gost pobedio Zlatibor sa 1:0.

Jedini gol postigao je Nenad Lukić u 59. minutu.

Prethodno je Zlatibor ima priliku da povede, ali je Danilo Milenković u 20. minutu promašio penal.

Preostale utakmice 22. kola igraju se u sredu, osim duela Crvene zvezde i Mačve koji je odložen zbog obaveza beogradskog kluba u Ligi Evropa.