GOL, PA HLADAN TUŠ: Vlahović nastavio da trese mreže, Fiorentina u GADNIM PROBLEMIMA!

14.02.2021

16:18

Fudbaleri Sampdorije pobedili su Fiorentinu sa 2:1, dok je Atalanta rezultatom 1:0 bila bolja od Kaljarija u okviru 22. kola Serije A.

Dušan Vlahović

Keita Balde je u 31. minutu postigao vodeći gol za Sampdoriju, ipak, nije dugo trajala radost domaćih fudbalera.

Za to je zaslužan niko drugi do srpski napadač, Dušan Vlahović, koji je već u 37. minutu doneo izjednačenje Fiorentini i sa tim rezultatom se otišlo na poluvreme.

U nastavku, Fiorentina je bila dosta bolji tim i konstantno je napadala, ali do gola nisu mogli da dođu. .

Tako je u 71. minutu Fabio Kvaljarela na asistenciju Kandreve zatresao mrežu Viole i ispostaviće se doneo pobedu Sampdoriji.

U istom terminu je odigrana još jedna utakmica, ona između Kaljarija i Atalante.

Kaljari se ove sezone bori za opstanak, a u toj grčevitoj borbi im današnji rezultat neće značiti, pošto su poraženi minimalnim rezultatom od Atalante na svom stadionu.

Strelac jedinog gola bio je Luis Mjuriel i to u 90. minutu.