NE ODUSTAJU OD TITULE: Roma ZGAZILA Udineze i prestigla Juventus!

14.02.2021

14:10

Fudbaleri Rome savladali su Udineze sa 3:0 u okviru 22. kola Serije A.

Fudbaleri Rome

Junak domaćina bio je Veretut koji je postigao dva gola i to na samom startu utakmice. Roma je već tada rešila itanje pobednika, a do kraja je lako sačuvala stečenu prednosti.

Prvi gol pao je već u 5. minutu. Nekoliko puta je Roma pokušavala da ubaci loptu u kaznni prostor gostiju, a kada je to učinio Manćini, Veretut se izvio i zakucao loptu u mrežu.

U 25. minutu Mktarijan je iznudio penal, a Veretut sigurno koristi najstrožu kaznu i rimski gigant je poveo sa 2:0.

Na poslednji gol čekalo se skoro do kraja meča, a strelac je bio Pedro koji je natrčao na odbitak i lepim udarcem sa ivice kaznenog savladao golmana gostiju.

Roma je treća na tabeli sa 43 osvojena boda, a ispred nje su Milan i Inter! Udineze je 13. sa 34. poena. U narednom kolu, Roma će gostovati Beneventu, dok će Udineze gostovati Parmi.