DOMINACIJA: Vladan Milojević LIDER Premijer lige!

05.02.2021

21:14

Sve bolji dani za Vladana Milojevića.

Vladan Milojević

Fudbaleri Al Ahlija savladali su u gostima Al Vehdu sa 4:2 u okviru 17. kola Premijer lige Saudijske Arabije.

Tim koji sa klupe predvodi Vladan Milojević će večeras prenoćiti na čelu tabele Premijer lige Saudijske Arabije! Srpski stručnjag već nedeljama nalazi se pod pritiskom zbog "slabih" rezultata, ali je večerašnja pobeda nad Al Vedom od 4:2 (2:2) smirila stvari!

Imo je Al Ahli 2:0 posle 13. minuta, ali su izabranici bivšeg trenera Crvene zvezde uspeli to da prospu već do poluvremena. Nerešen rezultat bio je na snazi do sudijske nadoknade u drugom poluvremenu kada su Mitrita i Al Somah rešili pitanje pobednika i odveli Al Ahli na čelo tabele!