ŽIVKOVIĆI TRIJUMFALNI: Pukla petarda "srpskog" PAOK-a!

31.01.2021

21:04

Niko ne može da zaustavi furiju iz Soluna.

Fudbaleri PAOK-a slavili su 5:0 u 20. kolu grčkog prvenstva

Živko i Andrija Živković razbili su sa svojim saigračima Panetolikos sa 5:0 u 20. kolu grčkog šampionata.

Mardž, na asistenciju Andrije Živkovića, doneo je prednost solunskom timu u 39. minutu. Usledila je paljba Švaba (51), Sviderskog (61. i 90) i Colisa (57) za ubedljiv trijumf crno-belih.

Andrija Živković u dresu PAOK-a

I ostali favoriti nisu dozvolili sebi kikseve na nedeljnom programu.

AEK je sa 2:0 pobedio OFI na Kritu, Skahov u 43. i Tanković u 71. rešili su sve dileme.

U poslednjoj utakmici dana, lider Olimpijakos nije imao većih problema na gostovanju Smirni – 3:1. Koka je otvorio bravu domaćeg tima, na isteku prvih pola sata igre, M’Vila je u 72. udvostručio prednost Atinjana. U finišu meča, viđena su dva pogotka, po jedan na obe strane – Dauda je pogodio za domaći tim, a Egipćanin Koka drugim pogotkom na susretu overio trijumf crveno-belih.

Lazara Ranđelovića nije bilo u timu Olimpijakosa.

Lazar Ranđelović nije bio u protokolu za Olimpijakos

Atromitos je slavio u Janjini – 1:0. Pobednika je odlučio Agajev, u uvodnim minutima susreta. Bojan Matić je odigrao drugo poluvreme za gostujući tim.

Olimpijakos je prvi sa 54 boda, 14 više od AEK-a. PAOK na četvrtom mestu ima 39, Atromitos je sedmi sa 25, OFI deveti sa 19. Smirna, Janjina i Panetolikos rasporedili su se od desete do dvanaeste pozicije, u konkurenciji 14 ekipa.