LACIO SE OSVETIO ZA PORAZ U KUPU: Sergej i ekipa SRUŠILI Atalantu!

31.01.2021

16:11

Fudbaleri Lacija su savladali ekipu Atalante sa 3:1 u okviru 20. kola Serije A!

Atalanta - Lacio

Tako su se "nebeskoplavi" revanširali za poraz u četvrtinalu Kupa Italije i uspeli da slave na gostovanju u Bergamu!

Srpski reprezentativac Sergej Milinković Savić je bio jedan od najboljih Laciovih igrača na terenu iako nije postigao pogodak.

Lacio je poveo već u 3. minutu preko Adama Marušića, koji je gol postigao na asistenciju Radua. U prvom poluvremenu više nije bilo golova, a onda je Korea već na startu drugog povisio na 2:0.

Videlo se tada da će Lacio u Rim odneti tri boda. Ipak, Pašalić je 75. minutu zatresao mrežu gostiju i nagovestio dramu, ali je to sprečio Murići samo tri minuta kasnije, kada je postavio konačnih 3:1.

Kaljari i Sasuolo su odigrali nerešeno, 1:1, dok je Đenova u gostima sa 3:0 porazila Krotone.