IBRAHIMOVIĆ U PANICI: Milan slavio protiv Bolonje, ali će meč svi pamtiti po jednom!

30.01.2021

16:00

Fudbaleri Milana ostaće i posle 20. kola Serije A na prvom mestu pošto su slavili trijumf protiv Bolonje na stadionu "Renato Dal Ara" rezultatom 2:1.

Milan - Bolonja

Nije krenulo dobro po "rosonere", pošto je Zlatan Ibrahimović promašio jedanaesterac, međutim Ante Rebić je ispravio njegovu grešku i doveo Milan u vođstvo.

Dobro je igrao lider na tabeli u tim momentima, držao konce utakmice u rukama, a posle 10 minuta igre u nastavku i duplirao vođstvo.

Nespretnu reakciju štopera Bolonje sudija je okarakterisao kao novi penal, a ovog puta je Frenk Kesi bio siguran izvođač najstrože kazne.

A onda su izabranici Stefana Piolija odigrali totalno drugačije drugo poluvreme i dozvolili Bolonji da pripreti.

U 81. minutu Andrea Poli smanjio zaostatak, ali nije bilo vremena za preokret...

Inače, Šveđaninu je ovo već drugi penal ove sezone u Seriji A, koji nije iskoristio.