(VIDEO) MEČ O KOME ĆE SE DANIMA PRIČATI: Milenković GLAVOM udario protivnika i dobio crveni karton, Fiorentina do boda sa dva igrača manje!

29.01.2021

21:48

Fudbaleri Torina remizirali su na svom terenu sa Fiorentinom 1:1 u meču punom bure u okviru 20. kola Serije A.

Tragičar... Nikola Milenković

Fiola je ostala na 12. mestu i ima 22 boda, dok je domaćin i dalje 17. na tabeli i čeka ga grčevita borba za opstanak u najjačem rangu italijanskog fudbala.

Buran meč odigran je na severu Italije, koji će po lošem pamtiti Nikola Milenković, ali i Dušan Vlahović. Pre svega Milenković koji je udario glavom Andreu Belotija, istina blago, ali i pored toga zaradio isključenje.

Iskusni napadač je pao kao pokošen, a Srbinu pokazan put u svlačionicu 20 minuta pre kraja.

U tom trenutku su "ljubičasti" imali vođstvo zahvaljujući golu Franka Riberija i to sa igračem manje jer je prethodno crveni karton dobio Gaetano Kastrovili. Prekaljeni Francuz je u sjajnoj akciji sa Đakomom Bonaventurom "promešao" celu odbranu "bikova" i doneo 0:1.

Ipak, Fiorentina sa dva igrača manje nije uspela da odbrani pobedu, pa je Beloti u 88. minutu doneo bod Torinu.