PARTIZANU BI SAD DOBRO DOŠAO: Ljubimac Grobara postigao het-trik, pogodio i iz slobodnjaka!

25.01.2021

15:34

Sjajno popodne za Leandrea Tavambu.

Ilustracija

Bivši fudbaler Partizana postigao je het-trik u pobedi Al Tavona nad Damacom od 3:1.

Sjajni golgeter je jedan gol postigao u prvom, a dva u drugom.

Kamerunac je pogodio za vođstvo svog tima u 6. minutu, ali je Hrvat Antolić uzvratio samo tri minuta kasnije sa bele tačke,  pa se na poluvreme otišli rezultatom 1:1.

Odmah na startu drugog dela Tavamba postiže novi gol posle sjajne akcije i duplog pasa loptu je kroz noge golmanu poslao u mrežu.

Za kraj ono što i nismo navikli od ljubimca Grobara, gol iz slobodnog udarca za konačnih 3:1.