KAKVA ŠTETA: Paun u ŠOKU, Reding promašio penal i osvojio SAMO bod!

24.01.2021

15:51

Fudbaleri Redinga odigrali su nerešeno 0:0 na gostovanju Prestonu u okviru 26. kola Čempionšipa.

Veljko Paunović

Posle ne tako uzbudljivog prvog poluvremena, probudila se ekipa Redinga u drugom, ali ipak nije mogla do gola.

Neprecizan sa bele tačke bio je najbolji strelac tima Lukas Žoao u 83. minutu, te nije uspeo da upiše svoj 15. pogodak ove sezone.

Preston je ove sezone najgori tim kod kuće, ali je uspeo da ostane neporažen na ovom meču.

Reding Veljka Paunovića sada ima 44 bodova, na petom mestu na tabeli i u sledećem kolu dočekuje Bornmut.

Preston je na 10. mestu sa 36 bodova i u nastavku će gostovati Šefild Venzdeju.