12.01.2021

22:16

Mili bože, čuda velikoga, Mančester junajted je prvi u engleskoj eliti!

Pol Pogba doneo je Junajtedu prvo mesto u Premijer ligi!

Jedva su "crveni đavoli" oteli tri boda sa gostovanja Barnliju, ali eto, Pol Pogba na kraju ispade čovek koji je vratio Mančester na vrh.

Junajted je pobedio 1:0 golom Francuza u 71. minutu posle sjajne asistencije Markusa Rašforda.

Sada oni imaju 36 poena, dok Liverpul na drugom mestu ima 33.

Drugi meč u večernjem terminu odigran je između dve ekipe koje se kreću u drugačijim pravcima. Vulverhempton klizi niz tabelu i posle poraza zauzima 14. mesto, dok je Anćeloti četvrti posle nova tri boda.

Everton je Vulvse savladao 2:1, ali ni jedna ekipa nije delovala kao da je kontrolisala meč.

Karlo Anćeloti osvojio je nova tri boda sa Evertonom

Uzbuđenje je počelo rano, pa je Ivobi već u 6. minutu postigao gol za "karamele".

Ruben Neveš uzvratio  je sjajnim udarcem u 14. minutu, pa je tada počeo rat na sredini terena.

Majkl Kin ispostavio se kao heroj, pošto je Evertonu doneo tri boda golom u 77. minutu.