NAKON ŠTO JE PROGOVORIO O POVRATKU U ZVEZDU: Sjajna vest za Nenada Krstičića!

11.01.2021

21:18

Vest dana u Grčkoj.

Nenad Krstičić u dresu Crvene zvezde

Srpski vezista Nenad Krstičić vratio se na teren i pomogao je svom AEK-u da pobedu ekipu PAS Lamije, minimalnim rezultatom 1:0 (1:0).

Bivši igrač Crvene zvezde nedavno je govorio o povratku na Marakanu, a sada je opet igrao nakon što je propustio duel sa Panetolikosom.

Jedini pogodak je postignut još u uvodnoj fazi utakmice. Iranski napadač Karim Ansarafard je u devetom minutu zatresao mrežu, a ispostaviće se na kraju, tako doneo pobedu AEK-u.

Krstičić je igrao poslednjih 20-ak minuta kada je dobio priliku sa Livajom kako bi "žuto-crni" sačuvali minimalnu prednost.