DA LI JE PREPOROD NA POMOLU? Šou Mesija i Grizmana protiv Granade!

09.01.2021

19:28

Fudbaleri Barselone su savladali ekipu Granade sa ubedljivih 4:0 u 18. kolu španske La Lige.

Lionel Mesi i Antoan Grizman

U centru pažnje bio je kapiten Lionel Mesi, strelac dva gola, ali i Antoan Grizman koji je konačno pokazao klasu!

Meč je rešen posle prvog poluvremena kada su izabranici Ronalda Kumana stigli do tri gola prednosti.

Vođstvo gostima iz Katalonije doneo je Grizman u 12. minutu nakon što se odlično snašao posle zalutale lopte koja je nakon asistencije Serhija Busketsa završila u njegovim nogama.

Zatim je šou Mesija, koji je u periodu od 35. do 42. minuta postigao dva gola.

Prvi je postigao posle asistencije Grizmana, a zatim pokaza zašto je kralj "slobodnjaka".

Četvrti gol Barselone usledio je u 63. minutu nakon francuske kombinacije u kojoj su učestvovali Usman Dembele i Grizman koji je upisao drugi gol na meču.

Barselona je ovom pobedom stigla do trećeg uzastopnog trijumfa u ligi i sada zaostaje za drugoplasiranim Real Madridom dva boda uz utakmicu više.