RENESANSA JUNAJTEDA: Mančester plesao po terenu, pa SAMLEO LIDS u Premijer ligi!

20.12.2020

18:42

Ne znamo šta su fudbaleri Mančester junajteda pili pred utakmicu sa Lidsom, ali ako bi morali da pogađamo, rekli bi napitak Gala iz Asteriksa i Obeliksa.

Mančester junajted - Lids

Pred utakmicu se polemisalo koliko ekipa Marsela Bijelse može da iznenadi "crvene đavole", da li će uzeti samo bod ili sva tri, a kada je sudija odsvirao poslednji zvižduk, Mančester je Lids pregazio 6:2.

Skot Mektominej postao je prvi igrač u istoriji Premijer lige koji je postigao dva gola u prva tri minuta utakmice, a stvari po Lids su odatle samo išle ka gorem.

Rezultat je već posle 20 minuta bio 3:0 posle pogotka Bruna Fernandeša, dok je Lindelof postigao četvrti u 37. minutu.

Kapiten Lijam Kuper smanjio je prednost Solskjerove ekipe pred poluvreme, ali to ništa nije promenilo, pa je Mančester nastavio da renda.

Zaboravljeni Danijel Džejms čak je postigao gol u 66. minutu, dok je drugi gol, a ukupno šesti za "crvene đavole", postigao Fernandeš u 70.

Počasni pogodak postigao je Stjuart Dalas za Lids u 73. minutu.