NA OVO SE ČEKALO: Vratio se Nemanja Radonjić!

19.12.2020

21:11

Konačno je i zaigrao.

Bivši fudbaler Nemanja Radonjić

Fudbaleri Marseja i Remsa remizirali su rezultatom 1:1 (1:1) u 16. kolu francuske Lige 1.

Na "Velodromu" je viđen okršaj bivših asova Crvene zvezde, krilnog napadača "OM-a" Nemanje Radonjića, i golmana gostiju Predraga Rajkovića.

Brzonogi reprezentativac Srbije dobio je šansu u poslednjih desetak minuta, nakon višenedeljne pauze zbog povrede butine, ali nije uspeo da promeni rezultat i donese važne bodove francuskom velikanu.

Rems je do senzacionalne prednosti stigao u 21. minutu autogolom bivšeg defanzivca Intera Nagatoma, a domaćin je izjednačio preko Tovana u poslednjem minutu prvog dela igre.

Tim sa "Velodroma" je ostao 4. sa 28 bodova, dok je Rems napredovao za jedno mesto i sada je 16. sa 14 bodova, koliko ima i Nant.