Barselonin "škart" doneo Atletiku tri boda u La Ligi, MESI SE OBRUKAO PROTIV VALENSIJE!

19.12.2020

17:46

Luis Suarez pokazao je da njegovi najbolji fudbalski dani definitivno nisu iza njega na početku 14. kola La Lige, dok je Barselona nastavila sa oscilacijama od dolaska Ronalda Kumana na klupu.

Leo Mesi promašio je penal protiv Valensije, ali je naleteo na svoj odbitak i ipak postigao gol

Madriđani su bili dominantni protiv Elčea, koristili su svaku ozbiljniju priliku, pa su na kraju slavili sa 3:1.

Suarez je postigao prvi gol u 41. minutu, kao i drugi u 58. Nadu protivniku dao je Lukas Boje u 64. minutu, ali je Dijego Kosta stavio tačku na pobedu pogotkom sa bele tačke u 80. minutu.

Dijego Kosta postigao je treći pogodak za svoj tim protiv Elčea

Znatno uzbudljivije bilo je na "Kamp Nou", gde je Valensija namučila domaćina na putu ka remiju od 2:2.

Muktar Dijakabi iznenadio je "Blaugranu" u 29. minutu posle sjajnog pasa u prazno Karlosa Solera, ali je Barsa u četvrtom minutu nadoknade prvog poluvremena dobila kontroverzan penal.

Karma kao da je odlučila da se umeša, pa smo prisustvovali retko prizoru, onom gde Leo Mesi promašuje penal.

Naravno, ne bi to bio Mesi da da nije naleteo na svoj odbitak i postigao gol, pa je rezultat na poluvremenu bio nerešen.

Brzonogi Argentinac ipak nije uspeo da donese sva tri boda svom timu na "Kamp Nou"

Barselona je izašla naoštrena posle pauze, pa je već u 52. postigla gol preko Arauha.

Tada je ovaj meč postao zaista zanimljiv, pa su se šanse ređale kao na traci.

Posle nekoliko bizarnih promašaja, Valensija je ipak uspela da izjednači preko Gomeza u 69. minutu, a do kraja ni jedan ni drugi tim nisu uspeli da naprave ozbiljniju priliku.

Španskog fudbala biće još na današnjem programu, pa su mečevi između Levantea i Real Sosijedada i Osasune i Viljareala počele u 18.30, dok Sevilja i Valjadolid igraju u 21 čas.