NOVU BLAMAŽU ĆE TEŠKO PREŽVETI: Nikolićeva Lokomotiva doživela krah!

17.12.2020

17:10

Fudbaleri Lokomotive ponovo su izgubili meč ruske Premijer lige. NJih je u malom derbiju Moskve savladao Himki sa 3:2.

Marko Nikolić

Lokosi su nastavili su sa lošim partijama u ruskom prvenstvu. Ipak, ovog puta su bili veoma blizu trijumfa pošto su sa 2:1 vodili do same završnice, a onda primili dva gola i izgbuili.

Hrihovijak je doneo prednost Nikoličevom timu u 15. minutu, a Korjan je izjednačio sa bele tačke deseteak minuta kasnije. Do kraja polovuremena Lokomotiva dolazi do nove prednosti kolo Serkeire.

U nastavku je dugo stajao rezultat 2:1, a onda je usledila šokantna završnica. Kuharčuk je u 85. minutu izjednačio na 2:2, a veliku pobedu Himkiju doneo je Dolgov duboko u nadoknadi vremena.

Posle novog poraza Nikoliću se ozbiljno drma klupa, pošto je Lokomotiva trenutno na katastrofalnom osmom mestu, sa 13 bodova manje od vodećeg Zenita.