MADRIDSKE MUKE: Real jedva pobedio Bilbao sa igračem više

15.12.2020

23:00

Fudbaleri Real Madrida su rezultatom 3:1 (1:0) pobedili Atletik Bilbao u utakmici 19. kola španske LaLige.

Serhio Ramos i Karim Benzema

Real je meč 19. kola odigrao sada, pošto će u toku redovnog odigravanja igrati Superkup Špa

Real Madrid nastavlja svoj juriš ka šampionskoj tituli, a sada su ostvarili i 8. pobedu u šampionatu nad Atletik Bilbaom.

Olakšavajuća okolnost je bila ta što je Bilbao ostao sa desetoricom na terenu već u 13. minutu kada je Raul Garsija zaradio drugi žuti, odnosno crveni karton.

Nije se Realu nigde žurilo.

Prvi gol su postigli tek u nadoknadi vremena prvog poluvremena kada je Kros na asistenciju Vinisijusa postigao vodeći gol.

Kapa je odmah u 52. minutu doneo poravnanje, da bi Real preko Benzeme u 74. minutu povratio vođstvo, a tačku na i stavio je upravo pomenuti Benzema u 93. minutu utakmice.