BRATSKI REMI: Sergej asistirao, Inzagiji podelili bodove

15.12.2020

22:31

Benevento i Lacio odigrali su nerešeno u meču 12. kola italijanske Serije A – 1:1 (1:1).

Sergej Milinković-Savić

Bio je ovo duel Simonea i Filipa, braće Inzagi. Svakako zadovoljniji može da bude stariji Pipo, koji vodi Benevento.

Srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić upisao je asistenciju. Poslao je sjajnu dugu loptu za Ćira Imobilea u 25. minutu, a italijanski napadač je postigao pravu golčinu. Uhvatio je volej iz prve i zakucao loptu pod prečku.

Izjednačenje je doneo Paskale Skjatarela u 45. minutu. Posle velike gužve nakon kornera, najbolje se snašao i preciznim udarcem izjednačio.

Drugo poluvreme bilo je izuzetno nezanimljivo. Benevento je čuvao bod, Lacio je napadao, ali ništa konkretno nije uradio. Imali su samo jedan pokušaj ka golu Montipa.