TOTENHEM GA IZBUŠIO: Neslavan povratak Čeha na gol Čelsija!

14.12.2020

21:25

Legendarni češki golman Peter Čeh (38) vratio se ovog ponedeljka iz penzije i odigrao prvi meč za razvojni tim Čelsija (U-23) protiv Totenhema u okviru Premijer lige 2.

Petr Čeh

Kako je započeo svoj novi debi, bolje da se nije ni vraćao na gol jer je posle 17 minuta igre čak dva puta morao da vadi loptu iz mreže.

Prvi put je kapitulirao svojom greškom, jer je loše ispucao u korner vraćenu loptu od strane saigrača. Iz tog kornera "Pevci" su poveli u 3. minutu, a strelac je bio Džubril Okedina.

Nije se Čeh proslavio ni nekoliko minuta kasnije kada je loše procenio centaršut koji je mladi Din Skarlet pretvorio u drugi gol za Totenhem.

Sparsi su vodili sa 2:0 posle prvog poluvremena, ali su u nastavku primili tri gola, pa je Čelsi slavio sa 3:2.