Veselo u Ligi 1: Mitrovićev Strazbur odličan protiv Meca, RAJKOVIĆ UZALUD ODBRANIO JOŠ JEDAN PENAL!

13.12.2020

17:10

Nije bio dobar dan za Srbe u Francuskoj.

Predrag Rajković još jednom je bio sjajan na golu Remsa, ali ni odbranjen penal nije bio dovoljan za trijumf

Uprkos sjajnoj partiji Predraga Rajkovića, u kojoj je odbranio i penal, Rems je savladan rezultatom 2:1 od strane Bresta.

Onorat je u 30. minutu doveo domaće u prednost, a u 36. minutu su imali šansu da je dupliraju, ali je Predrag Rajković uspeo da odbrani penal na sjajan način.

U nastavku je usledilo izjednačenje, Zeneli je u 65. minutu dao nadu Remsu, ali je Muni doneo pobedu Brestu u 77. minutu utakmice.

Lorijen je golovima Boigarda, Hamela i Vise slavio pobedu protiv Nima od 3:0, dok su Nant i Dižon odigrali 1:1 (Simon za domaće i Konate za goste su bili strelci).

Stefan Mitrović nije mogao da pomogne svojim saigračima zbog crvenog kartona u prošlom kolu, pa je Strazbur sa Mecom posle meča punog prilika remizirao 2:2.