PREOKRET U LONDONU: Junajted bio na konopcima, pa razbio Vest Hem u nastavku

05.12.2020

19:11

Fudbaleri Mančester junajteda savladali su Vest Hem sa 3:1 u 11. kolu Premijer lige.

Pol Pogba

Ekipa Olea Gunara Solsjkera se ovim trijumfom popela na četvrto mesto na tabeli.

Vest Hem je bio daleko bolji rival po svim parametrima igre u prvih 45 minuta. Ređale su se šanse pred golom Junajteda, a u 38. minutu je domaćin konačno i poveo golom Sučeka posle kornera.

Mogao je Vest Hem i do 2:0 do kraja poluvremena, ali nije uspeo. U nastavku totalno druga situacija na terenu. Junajted je dominirao, a u igru su ušli Grinvud, Mata i Fernandeš i režirali preokret.

Prvo je na 1:1 izjednačio fantastičnim golom Pogba, a ubrzo je bilo 2:1 za Junajted golom Grinvuda. Do kraja meča u strelce se upisao i Rašford, pa su gosti slavili sa 3:1.