NE MOGU NIKOGA DA POBEDE: Novi kiks očajnog PSŽ-a!

28.11.2020

22:40

Fudbaleri Pari Sen Žermena i Bordoa odigrali su nerešeno 2:2 u 12. kolu francuske Lige 1.

Nejmar

"Sveci" su gubili, pa vodili, da bi na kraju dve ekipe podelile bodove.

Šampion Francuske tako ni u drugoj utakmici zaredom nije uspeo da slavi u domaćem prvenstvu. Prošlo kolo zaustavio ih je Monako (3:2).

Sada su na terenu bili praktično svi važni igrači, ali trijumf je izostao. Bordo je poveo u 10. minutu posle autogola Pembelea u 10. minutu, da bi u 28. na semaforu pisalo 2:1, nakon dva brza pogotka Nejmara i Mojze Kena. Konačan rezultat postavio je Adi u 60. minutu.

Nešto ranije, Olimpik iz Marseja je lako savladao Nant sa 3:1. Strelci za domaće bili su Tovan, Paje i Benedeto iz penala, dok je Blaz pogodio za goste. Na terenu za domaće nije bilo Nemanje Radonjića, zbog problema sa povredom.