(VIDEO) GOL KARIJERE ARTURA VIDALA! Čileanac ispalio RAKETU u same RAŠLJE!

08:47

Nastavile se kvalifikacije za Svetsko prvenstvo.

RepublikaFoto: twitter.com/Jason Davis
Radost Vidala sa saigračima iz čileanske reprezentacije posle gola Peruu

U noći između petka i subote odigrana su dva meča južnoameričkih kvalifikacija za Mundijal, a njih je obeležio vezista Intera Arturo Vidal. On je sa dva gola doneo pobedu Čileu nad Peruom (2:0), a prvi je bio naročito spektakularan.

Njega je u 19. minutu utakmice proigrao Menezes, a on je ispalio pravu raketu sa preko 20 metara, a lopta je završila u rašljama gola gostiju.

Kako je to izgledalo možete pogledati na snimku.

Bivši as Barselone je bio strelac i u 34. minutu, ovoga puta glavom, čime je potvrdio pobedu domaćina u Santjagu.

Brazilci su zadržali makismalan učinak pošto su nadigrali Venecuelu sa 1:0, a gol odluke dao je napadač Liverpula Roberto Firmino sredinom drugog poluvremena.