ČUDO U KINI: Posle LUDE sezone imamo senzacionalnog ŠAMPIONA!

15:20

Sada je sve jasno.

RepublikaFoto: Twitter/Printscreen
Radost igrača Điangsu Suninga

Fudbaleri Điangsu Suninga su savladali Gvangdžou Evergrande u revanšu finala Superlige rezultatom 2:1. Tako su postali prvi put u istoriji prvaci svoje zemlje.

Domaći su poveli u poslednjem minutu prvog poluvremena preko veterana Edera, a Aleks Tešeira je u 47. minutu duplirao vođstvo.

Fudbaleri Điangsu Suninga su savladali Guangdong Evergrande u revanšu finala Superlige rezultatom 2:1. Tako su postali prvi put u istoriji prvaci svoje zemlje, pošto je prvi susret okončan bez pogodaka.

Meč je odigran pred oko deset hiljada gledalaca, od kojih je polovina bodrila gostujući sastav.