IVIĆ DIŠE ZA VRATOM PAUNOVIĆU: Votford penalom do vrha tabele!

07.11.2020

18:06

Fudbaleri Votforda uspeli su u neizvesnoj završnici da dođu do pobede i nova tri boda koja im donose drugo mesto na tabeli. pošto su sa 3:2 savladali Konventri.

Vladimir Ivić

Votford je na mestu iza Redinga koji sa klupe predvodi Veljko Paunović.

U prvom poluvremenu nije bilo mnogo dešavanja, u 54. minutu, Andre Grej postiže prvi gol na susretu i donosi Votfordu prednost od 1:0. Nisu se "stršljenovi" dugo radovali. Samo devet minuta kasnije, Hamer postiže gol za izjednačenje.

Nije prošao i ceo minut, a Koventri je potpuno preokrenuo rezultat, kada je u 64. minutu Voker postigao pogodak. Njihova radost je trajala samo dva minuta. Trost-Ekong je u 66. minutu obradovao Vladimira Ivića i doneo novo izjednačenje.

Za potpuni delirijum, postarao se Ismaila Sar koji je sa "bele tačke" postavio konačnih 3:2.